Logo PZFP
pl   |   en

PZFP po raz kolejny uczestnikiem kampanii „Edukator przedsiębiorcy”

05.04.2017 r.

PZFP będzie już po raz kolejny uczestniczył w kampanii edukacyjno-informacyjnej pt. „Edukator przedsiębiorcy”, która pojawi się w wersji prasowej oraz na portalu poradnikbiznesu.info dnia 16 maja 2017 roku.

Misją Kampanii „Edukator Przedsiębiorcy” jest przedstawienie rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw, poszukujących nowych rozwiązań dla swoich firm. Kampania ma na celu przybliżenie innowacyjnych rozwiązań w sektorze finansów, zarządzania oraz optymalizacji komunikacji z klientem, a także prezentacji rozwiązań inwestycyjnych jak i obsługi prawnej. „Edukator przedsiębiorcy” będzie kompendium wiedzy, w którym nasi eksperci przedstawią sposoby na nowoczesne i oszczędne zarządzanie przedsiębiorstwem, omówią możliwości finansowania firmy oraz innowacyjne podejście do infrastruktury biznesowej. Do kampanii zostaną zaproszeni najlepsi eksperci z dziedziny biznesu, bankowości, zarządzania, IT, oraz osoby znane i cenione, co z pewnością pomoże dotrzeć do większej grupy odbiorców zachowując przy tym najwyższy poziom merytoryczny publikacji.

Do udziału w kampanii zostali zaproszeni: Związek Banków Polskich, Polska Izba Ubezpieczeń, Związek Polskiego Leasingu, Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Instytut Transportu Samochodowego, Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, Bankier.pl, Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej, Krajowa Izba Rozliczeniowa, Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami, Polski Związek Windykacji, Polski Związek Faktorów.

Nasza organizacja zabierze głos na temat zewnętrznych źródeł finansowania dla MŚP ze środków unijnych w perspektywie 2014-2020.

« Powrót do listy aktualności