Logo PZFP
pl   |   en

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Środki ochrony prawnej w procedurze ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego”

03.10.2017 r.

PZFP zaprasza do udziału w organizowanym przez Związek szkoleniu „Środki ochrony prawnej w procedurze ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego”. Wydarzenie będzie miało miejsce 27 października w Warszawie. (Program)

Przetargi Banku Gospodarstwa Krajowego nabrały rozpędu. Udział w szkoleniu pozwoli Państwu na zdobycie teoretycznej i praktycznej wiedzy pozwalającej na skuteczną ochronę swojego interesu prawnego w toku przedmiotowych postępowań przetargowych.

Szkolenie przeprowadzą prawnicy z Kancelarii Prawnej M. Mazurek i Partnerzy:

dr Jakub Pawelec – radca prawny, doktor nauk prawnych, partner w kancelarii M. Mazurek i Partnerzy. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu w Ratyzbonie. Absolwent Europejskiego Kolegium Doktoranckiego. Autor publikacji z zakresu prawa zamówień publicznych, partnerstwa publiczno-prywatnego, prawa pracy i zabezpieczenia społecznego. Doradza przy projektach podejmowanych przez prywatne firmy wspólnie z samorządami (gospodarka komunalna, PPP). Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych, partnerstwie publiczno-prywatnym oraz zagadnieniach prawnych związanych z energią odnawialną.

Piotr Horelik – aplikant adwokacki, specjalizuje się w prawie zamówień publicznych oraz funkcjonowaniu jednostek samorządu terytorialnego. Zajmuje się zagadnieniami związanymi z postępowaniami regulacyjnymi. Współautor publikacji Wydawnictwa C.H. Beck.

Szkolenie odbędzie się 27 października br. w Centrum Konferencyjnym Golden Floor – Al. Jerozolimskie 123A.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu prosimy o kontakt z Piotrem Rogowieckim (nr tel. 602 413 685, piotr.rogowiecki@pzfp.pl).

« Powrót do listy aktualności