Logo PZFP
pl   |   en

VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

05.10.2017 r.

Zachęcamy do udziału w VII Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dn. 18-20 października 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Hasłem przewodnim kongresu jest: „Nauka-Biznes-Samorząd- RAZEM DLA GOSPODARKI”. Potencjalne kierunki rozwoju sektora MŚP w Polsce - perspektywy, priorytety, propozycje, polityka i mechanizmy wsparcia w ramach programów UE oraz programów krajowych. Dyskusje ukierunkowane będą na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego), jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego. Wydarzenie skierowane jest do MŚP, przedstawicieli sektora finansowego, świata polityki, gospodarki, prasy, nauki i biznesu.

Szczegółowe informacje o Kongresie znajdują się tutaj. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracji należy dokonywać poprzez formularz rejestracyjny. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (32) 35 111 80/90 / e-mail: info@rejestracja.ekmsp.eu

« Powrót do listy aktualności