Polski Związek Funduszy Pożyczkowych      pzfp@pzfp.pl       22 521 06 71    

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

MFR ogłasza nabór wniosków na Linię Pożyczkową

Małopolski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. ogłasza nabór Wniosków o udzielenie Linii pożyczkowej z przeznaczeniem na Pożyczki Uniwersalne dla małopolskich mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

O udzielenie Linii pożyczkowej mogą ubiegać się podmioty, których przedmiotem działalności jest udzielanie w sposób stały i profesjonalny pożyczek na rzecz MŚP, w szczególności podmioty prowadzące fundusz pożyczkowy, banki spółdzielcze, banki krajowe, banki zagraniczne, instytucje kredytowe lub instytucje finansowe w rozumieniu Prawa Bankowego.

Wnioskodawcy mogą ubiegać się o Linię pożyczkową w wysokości:

  • 5 000 000 PLN,
  • 10 000 000 PLN,
  • 15 000 000PLN.

Łączna wartość środków przeznaczona na nabór (alokacja) wynosi nie więcej niż 35 000 000,00 PLN. Uzupełnione Wnioski wraz z załącznikami można przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie od 7 do 21 lutego br. do godziny 16.00. Planowany termin publikacji wyników oceny merytorycznej wniosków to 10 marca 2022 r., z zastrzeżeniem obowiązujących w tym zakresie postanowień Regulaminu.

Szczegółowe zasady naboru i oceny Wniosków określa „Regulamin udzielania Linii pożyczkowej z przeznaczeniem na Pożyczki Uniwersalne dla MŚP” Wszystkie niezbędne dokumenty do pobrania dostępne są tutaj. W przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych wyjaśnień, zapytania należy kierować drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Drukuj  

Polski Związek Funduszy Pożyczkowych
ul. Żurawia 32/34
00-515 Warszawa
Tel: 22 521 06 71
Tel. kom. 602 413 685

Serwis pzfp.pl administrowany przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies można znaleźć wybierając przycisk "Polityka Prywatności".