Polski Związek Funduszy Pożyczkowych      pzfp@pzfp.pl       22 521 06 71    

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Realizacja programu Polska Wschodnia

W ramach unijnego programu Polska Wschodnia zagospodarowano 98 proc. dostępnych środków. Zawarto ponad 3 tys. umów o dofinansowanie o wartości 8,7 mld zł.

Do końca 2021 r. w obszarze przedsiębiorczości rozdysponowano 90 proc. środków. To przyczyni się do powstania jeszcze większej liczby nowych miejsc pracy w przedsiębiorstwach i wdrożenia kolejnych innowacji w Polsce Wschodniej. Na początku kwietnia 2022 roku został ogłoszony kolejny konkurs dla firm chcących rozpocząć lub rozszerzyć działalność na rynkach zagranicznych. Przyjmowanie wniosków o dotację potrwa do czerwca br. W przygotowaniu jest także nowy konkurs na wdrażanie innowacji w MŚP, które do tej pory cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem firm z Polski Wschodniej.

 Wsparcie Polski Wschodniej będzie kontynuowane w programie Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej na lata 2021-2027. Program został przekazany do Komisji Europejskiej. Obecnie trwają negocjacje ostatecznego kształtu programu.


Drukuj  

Polski Związek Funduszy Pożyczkowych
ul. Żurawia 32/34
00-515 Warszawa
Tel: 22 521 06 71
Tel. kom. 602 413 685

Serwis pzfp.pl administrowany przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies można znaleźć wybierając przycisk "Polityka Prywatności".