Polski Związek Funduszy Pożyczkowych      pzfp@pzfp.pl       22 521 06 71    

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Konferencja Social Finance Vibe

Zachęcamy do udziału, w organizowanej przez Fundację Microfinance Centre, wirtualnej konferencji Social Finance Vibe. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-10 listopada br.

Social Finance Vibe 2022 to druga edycja w pełni wirtualnego wydarzenia, które przyciągnie prawie 600 uczestników i przewiduje najszerszy prelegentów w sektorze mikrofinansów. Wydarzenie jest bezpłatne i jest przeznaczone dla profesjonalistów sektora finansów przedsiębiorstw społecznych dzięki wsparciu Unii Europejskiej i innych partnerów.

W tym roku konferencja skupia się na ekonomii społecznej. W ciągu dwóch dni badane będą możliwości dla różnych podmiotów ekonomii społecznej, rola dostawców usług finansowych w ekosystemie ekonomii społecznej oraz megatrendy zielonej i cyfrowej transformacji. Przedmiotem dyskusji będą także tematy związane z przezwyciężeniem kryzysu pandemicznego oraz bezpośrednimi i pośrednimi skutkami wojny na Ukrainie.

Więcej informacji i możliwość rejestracji znajdują się tutaj.


Drukuj  

Polski Związek Funduszy Pożyczkowych
ul. Żurawia 32/34
00-515 Warszawa
Tel: 22 521 06 71
Tel. kom. 602 413 685

Serwis pzfp.pl administrowany przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies można znaleźć wybierając przycisk "Polityka Prywatności".