Polski Związek Funduszy Pożyczkowych      pzfp@pzfp.pl       22 521 06 71    

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie podpisała umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) na realizację projektu pn. „Fundusz Powierniczy Województwa Lubelskiego”. To pierwsza umowa w kraju dotycząca wdrażania instrumentów finansowych w programach regionalnych.

Działanie 2.6 Inwestycje rozwojowe w MŚP Priorytetu II Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu realizowane jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 przez BGK i ma na celu wzmacnianie trwałego wzrostu i konkurencyjności MŚP oraz tworzenie miejsc pracy, poprzez udzielenie wsparcia ostatecznym odbiorcom ze środków instrumentu finansowego w formie pożyczek, w tym pożyczek z możliwością umorzenia części kapitału (dotyczy wsparcia MŚP na wczesnym etapie rozwoju).

Bank Gospodarstwa Krajowego wniesie do projektu środki w wysokości 47,52 mln zł w ramach współfinansowania krajowego. Środki te zostały udostępnione przez ministra funduszy i polityki regionalnej i pochodzą ze spłat pożyczek płynnościowych udzielanych z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-20.


Drukuj  

Polski Związek Funduszy Pożyczkowych
ul. Żurawia 32/34
00-515 Warszawa
Tel: 22 521 06 71
Tel. kom. 602 413 685

Serwis pzfp.pl administrowany przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies można znaleźć wybierając przycisk "Polityka Prywatności".