Polski Związek Funduszy Pożyczkowych      pzfp@pzfp.pl       22 521 06 71    

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Studia podyplomowe studia podyplomowe pt.: "Instytucje i Instrumenty Finansowe w Politykach Rozwoju Regionów"

Od grudnia w Szkole Głównej Handlowej ruszają studia podyplomowe "Instytucje i Instrumenty Finansowe w Politykach Rozwoju Regionów".

Informacja od uczelni:

„Dołącz do elitarnej grupy specjalistów, kształcąc się na Studiach Podyplomowych Instytucje i Instrumenty Finansowe w Politykach Rozwoju Regionów w SGH. Poznaj działanie regionalnych instytucji finansowych, zgłębiając praktyczne zasady, które napędzają rozwój gospodarczy. Pod okiem najwyższej klasy ekspertów oraz praktyków, odkryjesz tajniki zarządzania, projektowania i monitorowania instrumentów finansowych. To unikalne połączenie teorii i praktyki w partnerstwie SGH i OSRFR gwarantuje przewagę na rynku pracy. Nie przegap okazji - rekrutacja trwa do końca listopada! Dołącz do nas i kształtuj finansową przyszłość swojego regionu.”

Szczegóły znajdują się tutaj.

 


Drukuj  

Polski Związek Funduszy Pożyczkowych
ul. Żurawia 32/34
00-515 Warszawa
Tel: 22 521 06 71
Tel. kom. 602 413 685

Serwis pzfp.pl administrowany przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies można znaleźć wybierając przycisk "Polityka Prywatności".