Polski Związek Funduszy Pożyczkowych      pzfp@pzfp.pl       22 521 06 71    

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Członkowie PZFP się nie zatrzymują

Otwierając pliki z rozstrzygnięciami przetargów BGK na wybór Partnerów Finansujących można być praktycznie pewnym, że najlepszą ofertę złożył Członek PZFP.

W cz. XII postępowania Wybór Partnerów Finansujących w celu zarządzania funduszem pożyczkowym w obszarze samozatrudnienia (założenie działalności gospodarczej) najlepszą ofertę złożyła Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

W cz. II i III przetargu Wybór Partnerów Finansujących w celu udzielania preferencyjnych pożyczek na rzecz podmiotów ekonomii społecznej w ramach Projektu „Europejskie instrumenty zwrotne na rzecz rozwoju podmiotów ekonomii społecznej” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 zwycięzcami okazały się odpowiednio: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach i Fundusz Regionu Wałbrzyskiego.

W cz. III postępowania Wybór Partnerów Finansujących w celu udzielania preferencyjnych pożyczek na kształcenie w ramach projektu „Postaw na rozwój europejskie pożyczki na kształcenie” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 zwyciężyła także Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.


Drukuj  

Polski Związek Funduszy Pożyczkowych
ul. Żurawia 32/34
00-515 Warszawa
Tel: 22 521 06 71
Tel. kom. 602 413 685

Serwis pzfp.pl administrowany przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies można znaleźć wybierając przycisk "Polityka Prywatności".