Polski Związek Funduszy Pożyczkowych      pzfp@pzfp.pl       22 521 06 71    

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Linia Pożyczkowa Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. uruchomiła nabór wniosków na Linię Pożyczkową dla pośredników finansowych.

Linia Pożyczkowa przeznaczona jest na zwiększenie potencjału Pośredników Finansowych w zakresie wspierania rozwoju MŚP prowadzących działalność lub posiadających siedzibę na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Produkt skierowany jest do Pośredników Finansowych posiadających siedzibę w województwie zachodniopomorskim oraz minimum 5-letnie doświadczenia w udzielaniu wsparcia zwrotnego/gwarancji przedsiębiorstwom z sektora MŚP z województwa zachodniopomorskiego, w tym minimum 3-letnie doświadczenie w udzieleniu pożyczek/poręczeń w ramach pomocy de minimis/pomocy publicznej w oparciu o umowy zawarte z dysponentem środków/podmiotem zarządzającym środkami przeznaczonymi na realizację wyżej wskazanych Instrumentów Finansowych.

Więcej szczegółów znajduje się tutaj.


Drukuj  

Polski Związek Funduszy Pożyczkowych
ul. Żurawia 32/34
00-515 Warszawa
Tel: 22 521 06 71
Tel. kom. 602 413 685

Serwis pzfp.pl administrowany przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies można znaleźć wybierając przycisk "Polityka Prywatności".