Polski Związek Funduszy Pożyczkowych      pzfp@pzfp.pl       22 521 06 71    

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Kolejne sukcesy Członków PZFP

Przetargi BGK na wybór Partnerów Finansujących to obszar dominacji naszych Członków.

W cz. I przetargu Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na wdrażanie TIK/Pożyczka na inwestycje w MŚP w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Opolskiego najlepszą ofertę złożyło konsorcjum w składzie: Fundacja Rozwoju Śląska i Opolski Regionalny Fundusz Rozwoju Sp. z o.o..

W cz. III i VII postępowania „Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na inwestycje w MŚP w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Łódzkiego” zwycięzcami okazali się odpowiednio: Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości, Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Informujemy także o tym, że unieważniono postępowanie Wybór Partnerów Finansujących w celu udzielania preferencyjnych pożyczek na rzecz podmiotów ekonomii społecznej w ramach Projektu „Europejskie instrumenty zwrotne na rzecz rozwoju podmiotów ekonomii społecznej” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.


Drukuj  

Polski Związek Funduszy Pożyczkowych
ul. Żurawia 32/34
00-515 Warszawa
Tel: 22 521 06 71
Tel. kom. 602 413 685

Serwis pzfp.pl administrowany przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies można znaleźć wybierając przycisk "Polityka Prywatności".