Polski Związek Funduszy Pożyczkowych      pzfp@pzfp.pl       22 521 06 71    

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Szkolenie – woj. Mazowieckie

Zachęcamy do udziału w szkoleniu Obowiązki informacyjno-promocyjne w projektach współfinansowanych z EFS w Regionalnym Programie Województwa Mazowieckiego. Szkolenie odbędzie się 22 kwietnia w godz. 11 – 13. Szkolenie skierowane jest do beneficjentów RPO WM 2014-2020, w zakresie projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie jest bezpłatne i odbędzie się w formule on-line. Celem szkolenia jest omówienie i zapoznanie uczestników z obowiązkami związanymi z działaniami informacyjno-promocyjnymi oraz oznakowaniem projektów współfinansowanych z EFS w ramach Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego 2014-2020 (RPO WM). Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego do 21 kwietnia, do godziny 14.00.

Spotkanie będzie prowadzone za pośrednictwem MS Teams. Przed szkoleniem, na maila, który został podany w ankiecie zgłoszeniowej otrzymają Państwo link do wydarzenia. W przypadku korzystania z komputera/laptopa, żeby uczestniczyć w spotkaniu nie trzeba nic instalować - potrzebują Państwo wyłącznie sprawnego internetu, który pozwoli wziąć udział w wydarzeniu za pośrednictwem wtyczki w przeglądarce (telefony wymagają instalacji odpowiedniej aplikacji). Aby w pełni korzystać ze spotkania, komputer powinien być wyposażony w kamerę oraz mikrofon i głośniki lub słuchawki z mikrofonem.

Program szkolenia:

            11:00-12:00: Obowiązki informacyjno-promocyjne w projektach współfinansowanych z EFS, w tym m.in.:

  • Jak oznaczać dokumenty i działania informacyjno-promocyjne w ramach projektu?

  • Jak oznaczać miejsce projektu?

  • Jak stosować logotypy?

  • Jak oznaczać strony internetowe?

  • Obowiązki informacyjno-promocyjne a kontrola.

 12:00-12:15: Przerwa

 12:15- 13:00: Pytania i odpowiedzi.

Organizatorem szkolenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

 


Drukuj  

Polski Związek Funduszy Pożyczkowych
ul. Żurawia 32/34
00-515 Warszawa
Tel: 22 521 06 71
Tel. kom. 602 413 685

Serwis pzfp.pl administrowany przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies można znaleźć wybierając przycisk "Polityka Prywatności".